Zabudowa balkonów w systemie ramowym i bezramowym

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, realizujemy zabudowy balkonów zarówno w systemie ramowym, jak i bezramowym.

Zabudowa balkonu w systemie ramowym

Ramowa zabudowa balkonu bazuje na starannie opracowanym systemie rozsuwanych okien oraz ścian. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pomieszczenia nie wymagają ogrzewania. Może być ono wykorzystywane zarówno w przypadku prostych konstrukcji, jak i tych skomplikowanych. Dzięki temu, że stosowane w tym systemie elementy są lekkie i nie powodują żadnych obciążeń, ramowa zabudowa balkonu doskonale sprawdza się zarówno w nowocześniejszych budynkach, jak i starszych obiektach.

Zabudowa balkonu w systemie bezramowym

Bezramowe zabudowy balkonów są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia dla przechodniów. Bezramowy system osłony balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczne i jednolite płaszczyzny – elewacje balkonowe. Natomiast w ciepłe i słoneczne dni umożliwia złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza. Zabudowanie balkonu systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd.