Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.
Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Roleta nadstawna CC1000

CC1000 – podstawowy system rolet nadokiennych. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od czoła skrzynki. Można je montować do okien, których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Nie występują w wersji z moskitierą.

 • Rodzaj skrzynki: PSK 135
  Wielkość skrzynki: 135 mm
  Głębokość skrzynki: 162 mm
 • Rodzaj skrzynki: PSK 160
  Wielkość skrzynki: 160 mm
  Głębokość skrzynki: 186 mm
 • Rodzaj skrzynki: PSK 200
  Wielkość skrzynki: 200 mm
  Głębokość skrzynki: 225 mm
Roleta CC1000 z otwartą klapą rewizyjną.
Dostęp do środka rolety jest możliwy od strony mieszkania.

Roleta nadstawna TL 1000- TERMOLUX

TL1000 – to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki – daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Można je montować do okien których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

 • Rodzaj skrzynki: BPR-160
  Wielkość skrzynki: 160 mm
  Głębokość skrzynki: 253 mm
 • Rodzaj skrzynki: BPR-200
  Wielkość skrzynki: 200 mm
  Głębokość skrzynki: 253 mm

Hello

Hello

Roleta nadstawna TP 1000- TERMO-PRESTIGE

TP1000K to system który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota.

Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od dołu

Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od czoła

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony. W celu nadania lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony. Zewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz wyposażony w listwę tynkową.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron. W celach estetycznych profile czołowe po obu stronach są gładkie.

Roleta nadstawna TP1000 z moskitierą

TP1000K to system który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 188 mm (z poszerzeniem do 250 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

Roleta TP1000K z moskitierą z otwartą klapą rewizyjną od dołu

Roleta TP1000K z moskitierą z otwartą klapą rewizyjną od czoła

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony. Wewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz wyposażony w listwę tynkową.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron. W celach estetycznych profile czołowe po obu stronach są gładkie.

Kolorystyka do wszystkich rolet