Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu, mieszkaniu

Zastanawiasz się czy twój dom jest bezpieczny, czy twoje okna są dobrze zabezpieczone ?

Zobacz, w jaki sposób możesz poczuć się jeszcze pewniej w swoim domu:

Bezpieczny dom to bezpieczne drzwi i okna.
Włamania do naszych domów większości z nich odbywa się przez drzwi balkonowe i zewnętrzne.
Włamywacze najczęściej wyważają skrzydła okienne i drzwiowe, ale tez ostatnio bramy garażowe. Dlatego ważny jest wybór bezpiecznej stolarki, a także ? jej odpowiedni montaż.
W tym artykule zaprezentujemy nasze bezpieczne produkty i rozwiazania.

KMT Plus 54 RC3

Skrzydło wyposażono w system mocnych zamków wielopunktowych. Zamki posiadają 5 klasę odporności na włamanie. W wyposażeniu standardowym znajduje się 6 stałych bolców, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

Okucie antywłamaniowe w klasie RC2 (WK2)

Narożniki i zasuwnice zaopa­tr­zone w trzpi­e­nie grzy­bkowe ze stali nierdzewnej o pod­wyżs­zonym bez­pieczeńst­wie. Oku­cia w klasie WK2 muszą wzmac­niać wszys­tkie narożniki okna w dwóch punk­tach oraz środ­kowe punkty pro­filu skrzy­dła. wszys­tkie zaczepy stalowe anty­wła­man­iowe klasa WK2 ma od sied­miu do jede­nastu punk­tów bezpieczeństwa.

Bezpieczne klamki anty­wła­man­iowa na klucz i na przycisk

Klamki z funkcją Secustik to opatentowany produkt niemieckich producentów. Klamki te wyposażono w mechanizm blokujący obrót klamki. Chroni on okno przed włamaniem polegającym na próbie przesunięcia okucia obwiedniowego przedmiotem wsuniętym od zewnątrz pomiędzy skrzydło a ramę okienną. Cechą charakterystyczną tych klamek jest ponadto specyficzny dźwięk, który mechanizm Secustik wydaje przy obrocie klamki.

Szyby antywłamaniowe

Jeśli chcemy ochronić nasz dom przed złodziejami, możemy zamontować okna wyposażone w szyby antywłamaniowe. Są one specjalnie laminowane, zbudowane z dwóch lub więcej szyb float sklejonych ze sobą specjalną folią PVB (polywinylbutyralową). Szyby antywłamaniowe poznamy po oznaczeniu P4. Ich atutem jest duża wytrzymałość. Dzięki temu szyby antywłamaniowe chronią nie tylko przed włamaniem, ale także zabezpieczają domowników przed poranieniem w przypadku pęknięcia szkła. Nawet jeśli do tego dojdzie, szkło nie rozsypie się, gdyż jego kawałki będą utrzymywane w warstwie folii.

Rolety Antywłamaniowe

Roleta zewnętrzna – może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.
Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

Biometryczna kontrola dostępu

System z czytnikiem linii papilarnych ekey dLine zapewnia wysoki poziom bez-
pieczeństwa. Może być zarządzany za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki

aplikacji ekey bionyx. Posiada nowoczesny design (elementy ozdobne mogą
być dostosowane do wzornictwa drzwi) i może być zamontowany zarówno
na skrzydle drzwi, jak i na pochwycie.