Perfectline Standard

PERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyżej jakości. System Perfectline zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem. To najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości.

Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.
Dwupowirzchniowe uszczelki gwarantują doskonałe odprowadzanie wody.
Ścianki zewnętrzne o grubości 3 mm potwierdzają Klasę A naszego okna.
Wielokomorowa konstrukcja to doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy WINKHAUS
Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.

 • ENERGOSZCZEDNOŚĆ

  Profile Perfectline wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 1,0 W/m²K, pozwalają zbudować okna o Uw= 1,2 W/m²K. Jeśli szyba zespolona będzie miała jeszcze lepsze parametry ciepłochronności, to U całego okna może być niższe niż 1,0 W/m²K.
 • KLASA OKNA

  Profile mają zewnętrzne ścianki o grubości 3 mm (z możliwym odchyleniem +- 0,2 mm), co pozwala je zaliczyć do Klasy A, według standardów RAL.

 • LICZBA KOMÓR W RAMIE

  Perfectline to profile produkowane w całości w systemie 5-komorowym. 5 komór mają zarówno profile ramy, jak i większość skrzydeł.

 • SZKLENIE

  W profilach Perfectline można obsadzać szyby zespolone o grubości od 6 do 42 mm. Przy zastosowaniu dodatkowego elementu – nawet do 49 mm.Z odpowiednim pakietem szybowym oraz przy prawidłowym montażu, okna z profilami Perfectline spełniają wymagania klasy 6 izolacji akustycznej (tłumienie hałasu do 50 dB). Sprawdzają się więc w budynkach usytuowanych np. w pobliżu dróg szybkiego ruchu.

  Głębokość montażu pakietu szybowego w profilach wynosi 21 mm, dzięki czemu okna są mniej podatne na roszenie. Są też trudniejsze do sforsowania.

 • USZCZELKI

  W profilach Perfectline zastosowano dwie uszczelki – zewnętrzną i wewnętrzną, które skutecznie chronią przed hałasem i zimnem.
  Uszczelki mogą być w kolorze czarnym, szarym lub karmelowym, co pozwala dopasować je do kolorystyki profili.

 • BEZPIECZENSTWO

  Profile Perfectline mają 13-mm oś wrębu okuciowego, dzięki czemu okno jest dobrze zabezpieczone przed wyjęciem lub ewentualnym wyłamaniem.Trwałość i bezpieczeństwo użytkowania okien gwarantują natomiast stalowe wzmocnienia, które usztywniają ramę i skrzydła (bez dodatkowych wzmocnień można zbudować skrzydło o szerokości do 1500 mm). Wzmocnienia poprawiają także bezpieczeństwo antywłamaniowe okien.

 • WZORNICTWO

  Profile produkowane są w kilku wariantach, dzięki czemu skrzydła okien mogą być w różnym stopniu zlicowane z ramą.

  • W wariancie Perfectline Standard skrzydło i rama nie są zlicowane, mają lekko zaokrąglone krawędzie i są jednolicie wykończone.

  Dostępna jest zarówno paleta kolorów jednolitych o matowym lub błyszczącym wykończeniu, jak również folie odwzorowujące fakturę i kolor drewna (w kilkunastu odcieniach). Okna mogą tez mieć osłony aluminiowe, które można lakierować proszkowo na dowolny kolor.

  Profile Perfectline mogą być barwione w tzw. koekstruzji. Zewnętrzna ścianka profilu, na której zostanie przyklejona folia, jest produkowana z tworzywa barwionego w masie w kolorze zbliżonym do koloru folii. Dzięki temu wszelkie zadrapania i uszkodzenia mechaniczne będą mniej widoczne.