Żaluzje poziome

logo-akantFirma obecna jest na rynku od 1998 roku i od początku swego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji systemów osłonowych. Obecnie w ofercie posiadamy około 30 systemów produkowanych w siedzibie naszej firmy w Koszalinie. Są to rolety tekstylne wolnowiszące i w prowadnicach, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe (verticale), maty drewniane, moskitiery i markizy. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

 • STANDARD

  zaluzje_poziome_standard_01_mPomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.
  zaluzje_poziome_standard_02_dzaluzje_poziome_standard_03_d

  Opis
  Kolorystyka
  Specyfikacja
  Żaluzje poziome Standard
  zaluzie-kolory-stan
  zal-standard-dane
 • VENUS

  zal-venus-foto00Aluminiowy system żaluzji w zupełnie innej, odmiennej od klasycznej, formie. Żaluzja Venus, dostępna w dwóch rozmiarach lameli 16, 25, montowana jest w przestrzeń między listwami przyszybowymi, wyposażona jest w ozdobną, płaską kasetę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna. Dodatkową jej zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.
  zal-venus3zal-venus2

  Opis
  Kolorystyka
  Specyfikacja
  VENUS to szeroki wybór kolorów i tekstur
  zaluzie-kolory-stan
  zaluzje-venus-dane
 • DREWNOPODOBNE

  zal-DREWNIANE1Oferta klasycznych żaluzji aluminiowych, których lamele charakteryzują się kolorystyką zbliżoną do drewnianej oraz występują w szerokościach 25 i 50 mm. Mogą być wzbogacone o elementy wykonane z drewna tj. maskownica rynny górnej oraz pokrętło obracania lameli, co dodatkowo poprawia ich estetykę.
  zaluzje_drewpodobne

  Opis
  Kolorystyka
  Specyfikacja
  DREWNOPODOBNE
  Żaluzje aluminiowe imitujące naturalne drewno
  zal-drewnopodobne-kolory
  zal-drewnopodobne-dane

 • PERFOROWANE

  zal-perforowaneOdpowiedź na zapotrzebowanie na ciekawą aranżację w pomieszczeniach, które cechują się nowoczesnym stylem wyposażenia. Perforacja lameli żaluzji, sprawia, że skutecznie załamują promienie słoneczne, przy czym nie zaciemniają pomieszczenia. Taki sposób ochrony przed negatywnym oddziaływaniem światła zewnętrznego, szczególnie polecany jest do biur, pomieszczeń administracyjnych itp.
  perf_02

  Opis
  Kolorystyka
  Specyfikacja
  PERFOROWANE
  Żaluzje w nowej oprawie.
  zal-perferowane-kolory
  zal-perforowane-dane


 • PCV

  zal-pcv-fot11Kolejna propozycja na uatrakcyjnienie żaluzji. Lamele PCV występują w szerokości 50mm i zal-pcvszczególnie dobrze komponują się w pomieszczeniach, które zarówno wymagają przesłonięcia, ale także dopływu światła dziennego – częściowo zneutralizowanego przez lamel PCV. Doskonała oferta dla poszukujących nietypowych rozwiązań w zakresie przesłony okiennej.

  Opis
  Kolorystyka
  Specyfikacja
  PCV
  Funkcjonalny system żaluzji osłonowych.
  zal-pcv-kolor
  zal-pcv-dane


 • GENIUS

  zal-geniusŻaluzja GENIUS wyposażona w elegancką, opływową kasetę, której design pozwala na jej zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i miejscach publicznych (tj. biuro, sale konferencyjne itp.).
  Skuteczny mechanizm samohamujący, łańcuszek koralikowy obsługujący zarówno obracanie, jak i podnoszenie lameli, to praktyczne rozwiązanie dla łatwego posługiwania się żaluzją oraz uzyskania oczekiwanego zaciemnienia. Zastosowany w żaluzji układ lameli, pozwala na uzyskanie całkowitego zaciemnienia, co wyróżnia ją spośród dotychczas produkowanych żaluzji.