System zabudowy balkonów

W wielorodzinnych blokach mieszkalnych balkon jest przestrzenią coraz bardziej docenianą i pożądaną przez mieszkańców

 • System zabudowy balkonów COPAL

  imageW wielorodzinnych blokach mieszkalnych balkon jest przestrzenią coraz bardziej docenianą i pożądaną przez mieszkańców. Odpowiednio zaaranżowany pozwala na chwilę wytchnienia i relaksu na świeżym powietrzu bez konieczności opuszczania mieszkania. Zabudowa tarasu oraz balkonu cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Korzystnie wpływa na komfort przebywania w takim pomieszczeniu. Zabudowy balkonów chronią bowiem przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak też niepożądanym wzrokiem sąsiadów. Zabudowy tarasów i balkonów wpływają także korzystnie na utrzymanie stałego poziomu temperatury w domach oraz mieszkaniach, ponieważ zabezpieczają przed stratami ciepła. Oferowana przez nas ramowa oraz bezramowa zabudowa balkonu podnosi także poziom estetyczny elewacji. Stylowe, nowoczesne przezrocza doskonale wpisują się w aktualne trendy architektoniczne. Ramowe oraz bezramowe zabudowy balkonów charakteryzują się łatwością obsługi oraz szybkim montażem, a wytrzymała konstrukcja stanowi doskonałą barierę antywłamaniową.

 • Specyfikacja produktu

  imageZabudowa balkonu to nowa jakość mieszkania jest to:
  ?doskonała ochrona przed kurzem, wiatrem , opadami atmosferycznymi, hałasem, gołębiami
  ?dodatkowa powierzchnia użytkowa – pokój letni, palarnia, warsztat dla majsterkowicza
  ?doskonałe miejsce rekreacji i wypoczynku w wietrzne i deszczowe dni
  ?docieplenie mieszkania w okresie jesienno-zimowo-wiosennym
  ?ochrona przed włamaniem

  Dodatkowe zalety funkcjonalne to:
  ?łatwy demontaż okien w celu ich mycia (okna wystawiane są z torów prowadnic)
  ?możliwość zamontowania zamków blokujących
  ?wysoka jakość aluminium anodowanej powierzchni a także innych elementów systemu gwarantuje długoletnią trwałość bez potrzeby specjalnej konserwacji.

  Estetyka:

  Dzięki delikatnemu wyglądowi system nie narusza założeń projektanta odnośnie architektury budynku a dzięki możliwości lakierowania profili trwałymi lakierami proszkowymi może stać się elementem zdobniczym podnoszącym walory estetyczne.

  Montaż

  Montaż zabudowy balkonowej jest przeprowadzony przez dwóch wykwalifikowanych monterów i w przypadku loggii trwa kilka godzin.
  Jest on jednak poprzedzony dokładnym pomiarem, podczas którego nasz przedstawiciel dokonuje wyceny oraz wyznacza dokładny termin wykonania usługi. Większość prac wykonywana jest w procesie produkcyjnym w warsztacie firmy. Do klienta przyjeżdżamy z gotowymi elementami, a sam montaż polega na złożeniu całej konstrukcji. Wszystkie elementy aluminiowe stykające się z murem zostają uszczelnione silikonem, a następnie za pomocą kołków rozporowych mocuje się całość konstrukcji. Jak widać montaż nie wymaga murowania, spawania jest szybki i nieuciążliwy dla klienta do minimum ogranicza czas pobytu naszych monterów u Państwa.

 • Galeria zabudowy balkonów

  już wkrótce…

 • Pliki do pobrania

  imagePliki do Pobrania w formacie PDF.