Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu, mieszkaniu

Zastanawiasz się czy twój dom jest bezpieczny, czy twoje okna są dobrze zabezpieczone ?

Zobacz, w jaki sposób możesz poczuć się jeszcze pewniej w swoim domu:

image
Bezpieczny dom to bezpieczne drzwi i okna.
Włamania do naszych domów większości z nich odbywa się przez drzwi balkonowe i zewnętrzne.
Włamywacze najczęściej wyważają skrzydła okienne i drzwiowe, ale tez ostatnio bramy garażowe. Dlatego ważny jest wybór bezpiecznej stolarki, a także ? jej odpowiedni montaż.
W tym artykule zaprezentujemy nasze bezpieczne produkty i rozwiazania.

KMT Plus klasa. 3 pełne

_zoomSkrzydło wyposażono w system mocnych zamków wielopunktowych. Zamki posiadają 5 klasę odporności na włamanie. W wyposażeniu standardowym znajduje się 6 stałych bolców, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

czytaj więcej

Oku­cie okienne WK2 ? antywłamaniowe

_zoomNarożniki i zasuwnice zaopa­tr­zone w trzpi­e­nie grzy­bkowe ze stali nierdzewnej o pod­wyżs­zonym bez­pieczeńst­wie. Oku­cia w klasie WK2 muszą wzmac­niać wszys­tkie narożniki okna w dwóch punk­tach oraz środ­kowe punkty pro­filu skrzy­dła. wszys­tkie zaczepy stalowe anty­wła­man­iowe klasa WK2 ma od sied­miu do jede­nastu punk­tów bezpieczeństwa.

czytaj więcej

Bezpieczne klamki anty­wła­man­iowa SECUS­TIC na klucz i na przycisk

PE_40_zoomKlamki z funkcją Secustik to opatentowany produkt niemieckich producentow.. Klamki te wyposażono w mechanizm blokujący obrót klamki. Chroni on okno przed włamaniem polegającym na próbie przesunięcia okucia obwiedniowego przedmiotem wsuniętym od zewnątrz pomiędzy skrzydło a ramę okienną. Cechą charakterystyczną tych klamek jest ponadto specyficzny dźwięk, który mechanizm Secustik wydaje przy obrocie klamki.

czytaj więcej

Szyby antywłamaniowe

PE_40_zoomJeśli chcemy ochronić nasz dom przed złodziejami, możemy zamontować okna wyposażone w szyby antywłamaniowe. Są one specjalnie laminowane, zbudowane z dwóch lub więcej szyb float sklejonych ze sobą specjalną folią PVB (polywinylbutyralową). Szyby antywłamaniowe poznamy po oznaczeniu P4. Ich atutem jest duża wytrzymałość. Dzięki temu szyby antywłamaniowe chronią nie tylko przed włamaniem, ale także zabezpieczają domowników przed poranieniem w przypadku pęknięcia szkła. Nawet jeśli do tego dojdzie, szkło nie rozsypie się, gdyż jego kawałki będą utrzymywane w warstwie folii.

czytaj więcej

Rolety zewnętrzne

PE_40_zoomRoleta zewnętrzna ? może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.
Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

czytaj więcej

Budownictwo energooszczędne :