VEKA SOFTLINE 82

2vekaaProfile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA tylko klasy A są funkcjonalne, energooszczędne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji.
ALPHALINE Profil Veka 7-komorowy, 82 mm, klasa ?A?.

 • Profil VEKA SOFTLINE 82

  imageVEKA Softline 82 to kolejne wzbogacenie systemu VEKA . Jest to nowoczesna konstrukcja nawiązująca do wcześniejszego systemu i posiadająca wszystkie jego zalety. Dodatkowo system ten posiada 13 mm oś wrębu okuciowego, co pozwala na zastosowanie okuć najnowszej generacji, zwiększających bezpieczeństwo i walory użytkowe okien. Wysokość profili serii Softline 82 pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania. Jest to szczególnie istotne przy wymianie okien w budynkach, gdzie powiększenie otworów okiennych jest ograniczone lub niemożliwe.

  VEKA Softline 82 to system dla tych, którzy lubią okna o łagodnie zarysowanych kształtach. Oferuje rozwiązania do bardzo różnorodnych obiektów budowlanych. Jest stosowany poczynając od budownictwa jednorodzinnego, aż po budynki wielorodzinne, bloki mieszkalne, czy budynki użyteczności publicznej. System posiada znakomite parametry techniczne, które spełniają wszystkie wymagania stawiane dużym systemom obiektowym.

  Softline 82 to innowacyjny i solidny system okien, którego główną cechą jest połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. 7- komorowa rama, grubość profilu 82mm i potrójny układ uszczelek gwarantuje wyjątkowa izolację termiczną oraz bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (tak dla szyby, jak i całego okna).

 • Specyfikacja produktu

  image
  ?Łagodnie zarysowane kształty. Niższa wysokość konstrukcji pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania.
  ?Wielokomorowa konstrukcja. Trzy komory zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
  ?Dwupowierzchniowe uszczelki zamocowane ze spadkiem 15 stopni licują się z profilem i gwarantują doskonałe odprowadzanie wody.
  ?Specjalna uszczelka z komorą chroni przed przenikaniem wilgoci i powietrza.
  ?Grubość ścianek profila odpowiada normom RAL.
  ?Idealnie gładkie powierzchnie z tworzywa całkowicie odpornego na oddziaływanie czynników atmosferycznych i starzenie się, nie wymagające malowania.
  ?Wrąb okuciowy usytuowany w osi 13 mm pozwala na zastosowanie mocniejszych elementów okuciowych.
  ?Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła gwarantuje idealną statykę i bezpieczeństwo.
  ?Dodatkowe użebrowanie ramy zapewnia stabilne zamocowanie zaczepów okuciowych.
  ?Doskonałe odprowadzanie wody zapewnia specjalna konstrukcja przedniej komory ramy.
  ?Układ trzech uszczelek (zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej) doskonale izoluje hałas, wilgoć, zimno i przeciągi. Uszczelka

 • Kolorystyka Przebarwień PCV

  Uwaga:Obrazy pokazują dsotępne kolory i tekstury. W zależności od ustawień monitora, kolory i tekstury mogą wyglądać inaczej niż oryginał.

  Dodatkowa paleta 33 kolorów umożliwia wykonywanie okien doskonale komponujących się z każdą fasadą .umożliwia zastosowanie profili okleinowych w jednostronnym lub dwustronnym (barwiony w masie) kolorze. Ponadto profile jednostronne dzięki zastosowaniu unikalnej technologii barwienia na głębokość 2 mm cieszą sie największym u znaniem z uwagi na praktyczne ich zastosowanie (podczas ich ewentualnego uszkodzenia mechanicznego ,tj. Zarysowania zadrapania itp., nie pojawia sie kolor biały))

 • Pliki do pobrania

  imagePliki do Pobrania w formacie PDF.