VEKA SOFTLINE 82 SZARY

2vekaaProfile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA tylko klasy A są funkcjonalne, energooszczędne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji.
ALPHALINE Profil Veka 7-komorowy, 82 mm, klasa ?A?.

 • Profil VEKA SOFTLINE 82 SZARY

  VEKA Polska rozszerza swoją ofertę. Od maja 2017 na stałe do oferty wchodzi szary nośnik w kolorze RAL 7015. Będzie stosowany do produkcji systemów VEKA Softline 82.
  Profile barwione w masie na kolor szary, są przygotowane do obustronnego foliowania.
  W kolorowych profilach okiennych bardzo istotne jest to, czy są one barwione w całości czy posiadają jedynie zewnętrzne folie w danym kolorze. Różnica jest widoczna wtedy, gdy okno jest otwarte.
  Nowa wersja VEKA Sofline 82 to zarówno szary nośnik, jak i obustronne foliowanie. Dzięki temu okno jest jednolite, elegancko wykończone, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dbających o każdy szczegół. Barwione w masie PCW podnosi estetykę okien. 
  Szare okna coraz częściej stosuje się w architekturze. Lubiane za klasę, elegancję, za swoją neutralność zdobywają coraz więcej zwolenników. Na zewnątrz pięknie wtapiają się w elewację, natomiast wewnątrz idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji, w których kolor szary jest wszechobecny.
  W pełni szare okna są dostępne w kilku odcieniach oferowanych przez VEKA Polska.

 • Zalety produktu


  Zalety szarych profili VEKA Softline 82:
  profile perfekcyjnie wykończone – są barwione w całości, obustronnie foliowane
  kilka odcieni folii do wyboru: ciemnoszary, ciemnoszary jedwab, łupkowo-szary, łupkowo-szary gładki, platyna crown oraz platyna earl
  dostępne w eleganckim ultramatowym wykończeniu SPECTRAL
  VEKA Softline 82 mają konstrukcję najwyższej klasy A
  profile mają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, dzięki siedmiu komorom w profilu ramy i sześciu komorom w profilu skrzydła; z odpowiednią szybą okna mają współczynnik około Uw=0,9 W/( m2K), a tym samy spełniają normy nawet do domów pasywnych
  profile VEKA Softline 82 o grubość 82 mm są wyposażone w trzy uszczelki. Dodatkowo można zastosować uszczelkę środkową (MD), co jeszcze bardziej podnosi energooszczędność okna, a także poprawia jego izolacyjność akustyczną

 • Pliki do pobrania

  imagePliki do Pobrania w formacie PDF.