VEKA PERFEKTLINE OVAL

2vekaaProfile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA tylko klasy A są funkcjonalne, energooszczędne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji.
PERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi.

 • Profil VEKA PERFECTLINE WARIANT OVAL

  imageVEKA PERFEKTLINE OVAL to doskonały produkt klasy A. Skrzydło półzlicowane z ramą. Mocno zaokrąglona krawędź skrzydła i lekko zaokrąglona krawędź ramy, jednolite wykończenie od zewnątrz i wewnątrz. Ścianki o grubości 3 mm spełniają standard RAL. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych. Ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna Line przed konkurencją.
  Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

 • Specyfikacja produktu

  image

  Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.
  ?Dwupowierzchniowe uszczelki gwarantują doskonałe odprowadzanie wody.
  ?Ścianki zewnętrzne o grubości 3 mm potwierdzają Klasę A naszego okna.
  ?Wielokomorowa konstrukcja to doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
  ?Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy WINKHAUS

  VEKA-perfectline-oval-tab2

 • Kolorystyka Przebarwień PCV

  Uwaga:Obrazy pokazują dsotępne kolory i tekstury. W zależności od ustawień monitora, kolory i tekstury mogą wyglądać inaczej niż oryginał.

  Dodatkowa paleta 33 kolorów umożliwia wykonywanie okien doskonale komponujących się z każdą fasadą .umożliwia zastosowanie profili okleinowych w jednostronnym lub dwustronnym (barwiony w masie) kolorze. Ponadto profile jednostronne dzięki zastosowaniu unikalnej technologii barwienia na głębokość 2 mm cieszą sie największym u znaniem z uwagi na praktyczne ich zastosowanie (podczas ich ewentualnego uszkodzenia mechanicznego ,tj. Zarysowania zadrapania itp., nie pojawia sie kolor biały))

 • Pliki do pobrania

  imagePliki do Pobrania w formacie PDF.