VEKA PERFECTLINE

2vekaaProfile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA tylko klasy A są funkcjonalne, energooszczędne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji.
PERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi.

 • Profil VEKA PERFECTLINE

  imagePERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyżej jakości. System Perfectline zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem. To najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości.

  Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

 • Specyfikacja produktu

  imageWzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.
  ?Dwupowirzchniowe uszczelki gwarantują doskonałe odprowadzanie wody.
  ?Ścianki zewnętrzne o grubości 3 mm potwierdzają Klasę A naszego okna.
  ?Wielokomorowa konstrukcja to doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
  ?Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy WINKHAUS
  ?Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.

  veka-perfectline-standard-tab

 • Kolorystyka Przebarwień PCV

  Uwaga:Obrazy pokazują dsotępne kolory i tekstury. W zależności od ustawień monitora, kolory i tekstury mogą wyglądać inaczej niż oryginał.

  Dodatkowa paleta 33 kolorów umożliwia wykonywanie okien doskonale komponujących się z każdą fasadą .umożliwia zastosowanie profili okleinowych w jednostronnym lub dwustronnym (barwiony w masie) kolorze. Ponadto profile jednostronne dzięki zastosowaniu unikalnej technologii barwienia na głębokość 2 mm cieszą sie największym u znaniem z uwagi na praktyczne ich zastosowanie (podczas ich ewentualnego uszkodzenia mechanicznego ,tj. Zarysowania zadrapania itp., nie pojawia sie kolor biały))

 • Pliki do pobrania

  imagePliki do Pobrania w formacie PDF.