VEKA ALPHALINE 90

2vekaaProfile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA tylko klasy A są funkcjonalne, energooszczędne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji.
ALPHALINE Profil Veka 6-komorowy, 90 mm, klasa ?A?.

 • Profil VEKA ALPHALINE 90

  imageALPHALINE Profil Veka 6-komorowy, 90 mm, klasa ?A?, niezlicowany. Alphaline to pierwszy systemem profili z głębokością zabudowy 90 mm produkowany seryjnie. Potrójny układ uszczelek zapewnia doskonałą szczelność, izolację akustyczną i cieplną. Przy zastosowaniu szyby Ug=0,5 uzyskujemy dla całego okna Uw= 0,9 w/m2K. Tym samym spełniony jest najważniejszy współczesny postulat inwestorów – zminimalizowanie zużycia energii w budynku.

 • Specyfikacja produktu

  image?Wzmocnienie skrzydła wykonane z ocynkowanej stali zapewnia stabilność i podnosi poziom bezpieczeństwa.
  ?Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniający doskonałą szczelność oraz izolację akustyczną i termiczną.
  ?Ścianki zewnętrzne o grubości 3 mm potwierdzają Klasę A naszego okna.
  ?6-komorowa konstrukcja to doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
  ?Wrąb okuciowy w osi 13 mm pozwala na stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy WINKHAUS

  VEKA-alphaline-90-tab

 • Kolorystyka Przebarwień PCV

  Uwaga:Obrazy pokazują dsotępne kolory i tekstury. W zależności od ustawień monitora, kolory i tekstury mogą wyglądać inaczej niż oryginał.

  Dodatkowa paleta 33 kolorów umożliwia wykonywanie okien doskonale komponujących się z każdą fasadą .umożliwia zastosowanie profili okleinowych w jednostronnym lub dwustronnym (barwiony w masie) kolorze. Ponadto profile jednostronne dzięki zastosowaniu unikalnej technologii barwienia na głębokość 2 mm cieszą sie największym u znaniem z uwagi na praktyczne ich zastosowanie (podczas ich ewentualnego uszkodzenia mechanicznego ,tj. Zarysowania zadrapania itp., nie pojawia sie kolor biały))

 • Pliki do pobrania

  imagePliki do Pobrania w formacie PDF.