SYSTEMY BEZ IZOLACJI TERMICZNEJ

System profili aluminiowych firmy PONZIO bez izolacji termicznej przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy OKIEN I DRZWI.

SYSTEM PE 40

sliding_600PE 40 jest przeznaczony do wykonywania konstrukcji wewnętrznych OKIEN I DRZWI : lekkich ścianek i przeszkleń oraz drzwi nakładkowych jedno i dwuskrzydłowych. Głębokość konstrukcyjna profili wynosi 40 mm, zakres szklenia: od 1 do 23 mm ( możliwość zastosowania wypełnień: przeziernych lub nieprzeziernych ). System charakteryzuje się zastosowaniem rowka okuciowego ?euro?, dzięki któremu możliwe jest zastosowanie szerokiej gamy akcesoriów. Konstrukcja systemu pozwala na stosowanie zawiasów wrębowych, które są łatwiejsze w montażu i bardziej ekonomiczne.

SYSTEM PT 50

PT_50_zoom.jpgPrzeznaczony jest głównie do wykonywania zabudowy wewnętrznej OKIEN I DRZWI : wiatrołapów, boksów kasowych, gablot i ścianek działowych. Służy także do wykonania drzwi przesuwnych (sterowanych ręcznie lub automatycznie), wahadłowych oraz dymoszczelnych.
System PT 50 pozwala na zastosowanie wypełnień szklanych, paneli aluminiowych, wypełnień typu ?sandwich?, płyt meblowych, gipsowo-kartonowych oraz poliwęglanowych o grubości 1-40 milimetrów.
Głębokość konstrukcyjna kształtowników ? dla ościeżnic i skrzydeł – wynosi 52-60 mm.
PONZIO PT 50 to zarówno system drzwi przymykowych, jak również współpłaszczyznowych z zawiasem wrębowym. Zaletą mocowanych osiowo zawiasów jest łatwość montażu oraz regulacja w trzech płaszczyznach.