Segmentowe bramy garażowe

Segmentowe bramy garażowe BEDITOM to atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach. Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia. Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.

 • Oneline – Jednokrotne przetłoczenie

  imageTradycja i nowoczesność
  Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat – perfekcyjną kompozycję.
  Kolory:
  Biały, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny.
  s
  wzornik_2bramy-online

 • Izoline – Przetłoczenia poziome wąskie

  imagePonadczasowe wzornictwo
  Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.

  skrgaraz1
  Kolory:
  biały, brązowy, złoty dąb, orzech.
  wzornik_2bramy-izoline

 • Topline – Bez przetłoczeń

  imagePełna harmonia
  Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.

  Kolory:
  biały, antracyt.
  wzornik_2bramy-topline

 • Classic – Przetłoczenia w kasetony

  imageKlasyczne piękno
  Bramy z przetłoczeniami w kształcie kasetonów szczególnie dobrze prezentują się w garażach o dużych gabarytach i są perfekcyjnym rozwiązaniem gdy chcesz podkreślić klasyczną architekturę swojego domu.

  Kolory:
  Biały, Brązowy.
  wzornik_2bramy-clasic

 • Lisbona – Piękno w nowoczesnym stylu

  image
  Dowolna kolorystyka wraz ze specjalnie zaprojektowanym wypełnieniem nadaje indywidualny i niepowtarzalny charakter twojego domu, dla osób lubiących podjąć wyzwania

  wzornik_2bramy-amsterdam