Rolety rzymskie

OLYMPUS DIGITAL CAMERARolety rzymskie stanowią efektowną dekoracje okna zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Rolety rzymskie tworzą niepowtarzalny klimat. Mogą także stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon.

Oferujemy Państwu rolety rzymskie sterowane mechanizmem łańcuszkowym na aluminiowej rynnie.

W produkcji stosujemy specjalnie stworzone tkaniny przeznaczone wyłącznie do rolet rzymskich, dzięki czemu wykonanie jest bardzo estetyczne i dokładne. Jakość tkanin sprawia, że doskonale nadają się do zaciemnienia lub dekoracji wnętrz. Roleta wykonana jest z taśmami poziomymi, w których wpuszczone są usztywniające szprosy. Odległość miedzy taśmami wynosi od 20 cm do 35 cm. Przy wysokości rolety powyżej 250 cm łączenie tkaniny może przebiegać pionowo lub poziomo w zależności od wzoru tkaniny.

W zależności jaką tkaninę Państwo wybiorą, rolety rzymskie mogą zastępować typowe zasłony i zaciemniać wnętrze, lub przy wyborze bardzo cienkiej i delikatnej tkaniny mogą zastępować firankę i służyć jako wyjątkowy element dekoracji pomieszczenia.