Plisy

logo-akantFirma obecna jest na rynku od 1998 roku i od początku swego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji systemów osłonowych. Obecnie w ofercie posiadamy około 30 systemów produkowanych w siedzibie naszej firmy w Koszalinie. Są to rolety tekstylne wolnowiszące i w prowadnicach, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe (verticale), maty drewniane, moskitiery i markizy. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

 • COSIMO

  cosimi-plisy
  COSIMO – to przejaw rozwoju żaluzji plisowanej, którego efektem jest udoskonalony i wzbogacony produkt.
  Nasze zaangażowanie w prace rozwojowe oraz sugestie naszych klientów,
  dały efekt w postaci eleganckiego design produktu.
  Wprowadzone nowe rozwiązania dają nowe możliwości zastosowania plisy.
  Profile COSIMO posiadają kolory anodowane oraz drewnopodobne.

  Opis
  Kolorystyka
  Tkaniny
  cosimo
  cosimo-kolory


 • COSIMO ONE

  foto02
  Nowy profil grupy Cosimo, profil Cosimo One z magnetyczna blokada Easy Click.
  To ergonomiczne rozwiązanie pozwala na blokowanie żaluzji bez zbędnego wysiłku, szczelnie domykając ruchome części systemu.
  Jest to nowe rozwiązanie, znacznie podwyższające komfort użytkowania plisy.

  Opis
  Kolorystyka
  Tkaniny
  cosimo-one
  cosimo-kolory

 • COSIMO SMART LINE

  cosimo-sl-2cosimo-sl
  Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do okna dachowego. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu Cosimo SL wchodzi system Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click.

  Opis
  Kolorystyka
  Tkaniny
  cosimo-sl
  cosimo-sl-kolory

 • ULTIMA

  ultima1ultima2

  Żaluzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To praktycznie jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, półokręgi i okręgi, trapezy. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników. Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Najsilniejszym atutem plisy jest jej konstrukcyjna elastyczność, która przejawia się tym, że poza wymienionymi poniżej wariantami, plisę można wykonać według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.

  Opis
  Kolorystyka
  Tkaniny
  ultima
  ultima-kolory