Klamki okienne secustik

klamki okienne secustik – Hoppe ,Roto

Klamki z funkcją Secustik to opatentowany produkt niemieckich producentow.. Klamki te wyposażono w mechanizm blokujący obrót klamki. Chroni on okno przed włamaniem polegającym na próbie przesunięcia okucia obwiedniowego przedmiotem wsuniętym od zewnątrz pomiędzy skrzydło a ramę okienną. Cechą charakterystyczną tych klamek jest ponadto specyficzny dźwięk, który mechanizm Secustik wydaje przy obrocie klamki.

Secustik – Hoppe

zoomKlamka okienna Hoppe secustic
Klamka posiada opatentowany mechanizm blokujący uniemożliwiający manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna poprzez przesuwanie okucia obwiedniowego. Charakterystyczny i słyszalny dźwięk przy przekręcaniu klamki w jej precyzyjnym mechaniźmie sygnalizuje, że funkcja zabezpieczenia jest aktywna.

Klamka okienna występuje następujących kolorach:
biały, brązowy, F4 (stare złoto), F1 (srebrny), F9 (stalowy) .

Secustik Roto

sl1600tthi.jpgKlamka to dużo więcej niż zwykły uchwyt: to wyróżnik Twojego okna, wyjątkowy, indywidualny element stylu, który poprawia jego estetykę i nadaje mu indywidualny charakter.
Obok komfortowej obsługi, trwałości, jakości i funkcjonalności na pierwszy plan wysuwa się design klamki. Łagodnie wygięty, ergonomiczny kształt nawiązuje do lekkości i elegancji w stylu „Swing”.

Przeznaczone do
?rozwiernych/rozwierno-uchylnych okien i drzwi balkonowych z drewna i z PVC
?systemów uchylno-przesuwnych/przesuwnych i harmonijkowych z drewna i z PVC

POZOSTALE KLAMKI: